امروز: شنبه 8 مهر 1402
دسته بندی محصولات

تحقیق درباره قرآن معجزه جاوید پیامبر (ص)

تحقیق درباره قرآن معجزه جاوید پیامبر (ص)دسته: علوم سیاسی
بازدید: 51 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 205 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 18

از آنجا كه قرآن پام و سخن خدا و راهبردهای الهی برای ادارة صحیح جامعة انسانی است ، بایستی از سوی مسلمانان با توجه جدی رو به رو شود این كه امام صادق (ع) فرموده است قرآن عهد خداست با خلقش ، پس پسندیده است كه هر فرد مسلمان هر روز در آن بنگرد كه خدای با او چه می گوید ، تأكید بر این نكته است انس با قرآن و تدبر در آن ، انسانها را با عمق كلام الهی و گ

قیمت فایل فقط 13,000 تومان

خرید

از آنجا كه قرآن پیام و سخن خدا و راهبردهای الهی برای ادارة صحیح جامعة انسانی است ، بایستی از سوی مسلمانان با توجه جدی رو به رو شود . این كه امام صادق (ع) فرموده است : قرآن عهد خداست با خلقش ، پس پسندیده است كه هر فرد مسلمان هر روز در آن بنگرد كه خدای با او چه می گوید[1] ، تأكید بر این نكته است . انس با قرآن و تدبر در آن ، انسانها را با عمق كلام الهی و گوهرهای این گنجینة بزرگ و راه و راهروی آشنا می سازد . قرآن دلها را منقلب می كند و آشنایی با مفاهیم و حكمتهای آن دل را زنده می سازد و حیات واقعی می بخشد .

امروز امت اسلام بویژه ملت بزرگ ایران ، برای تداوم انقلاب اسلامی ، نیازمند انس و عمل به قرآن كریم است .

به خاطر قرآن ، تو را بخشیدم !‌

«امیرالمومنین ، وقتی كسی كه یكی از گناهان را انجام داده است - دزدی - نزد او آمد ؛ حضرت فرمود : چقدر قرآن بلدی؟ آیة قرآن خواند . حضرت گفت : «قد وهبت یدك بسوره البقره» . دست تو را كه باید قطع می كردم ، به سوره‌ی بقره بخشیدم ؛ برو .

این تمایز بیجا نیست ؛ این امتیاز ، به خاطر سوره‌ی بقره و به خاطر قرآن است . امیرالمومنین (ع) در ملاحظه ای اصول و ارزشها و معیارها ، هیچ ملاحظه از كسی نمی‌كرد . آنجا آن آدم را كه فسق و فجور ورزیده است‌، به خاطر فسق و فجورش حد شرعی می زند و ملاحظة این كه او به حال من خیری دارد ، نمی كند . اما اینجا به خاطر قرآن ، از


قیمت فایل فقط 13,000 تومان

خرید

برچسب ها : تحقیق درباره قرآن معجزه جاوید پیامبر (ص) , تحقیق قرآن معجزه جاوید پیامبر (ص) , تحقیق در مورد قرآن معجزه جاوید پیامبر (ص) , تحقیق و بررسی قرآن معجزه جاوید پیامبر (ص) , مقاله درباره قرآن معجزه جاوید پیامبر (ص) , مقاله قرآن معجزه جاوید پیامبر (ص) , قرآن معجزه جاوید پیامبر (ص) , تحقیق درباره معجزه جاوید پیامبر (ص)

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر